Schaarliften elektrisch 14 meter


Zoek je een elektrische schaarlift met extra werkhoogte en draagvermogen? Dan is deze lift een uitstekende keuze. Met een werkhoogte tot 14 meter en ruimte voor drie personen op het platform, is dit toestel ideaal voor gebruik in magazijnen, exporuimten of hoge hallen.
Deze machine is verrijdbaar op volle hoogte, zeer stabiel en compact in transportstand, met een hoogte van slechts 1,95 meter met de leuningen neergeklapt. Volledig aangedreven op batterijen (24 V) en dus stil en emissievrij.
Kenmerken:
- Werkhoogte tot 14 meter
- Ruim werkplatform met draagvermogen tot 350 kg
- Uitschuifbaar platform – extra werkruimte waar nodig
- Batterij-aangedreven (24 V) – met 230 V lader (25 A)
- Witte, niet-markerende banden – ideaal voor binnengebruik
- Verrijdbaar op volledige hoogte
- Kantelsensoren voor-achter: 3° / zijwaarts: 1,5°
- Compact in transport (1,95 m met leuningen neergeklapt)
- Bouwjaar: 2012 (Genie GS-4047) en 2015 (Genie GS-4048)
Of je nu verlichting moet installeren, onderhoud doet in een exporuimte of op hoogte werkt in een inkomhal – deze schaarliften zijn krachtig, efficiënt én veilig. In goede staat en direct inzetbaar als tweedehandsmachine.
Meer info of foto’s ontvangen?
Stuur gerust een e-mail naar marketing@eurorent.be – we bezorgen je graag extra info, beelden of een offerte.
(LSSL0705-001 en LSSL0705-101 )