
Zeefnet maasopening 20 mm
Prijs per dag12.50
Prijs per week30.00
Prijs per 4 weken90.00



Draag werkhandschoenen




50% korting op het huurtarief indien de aanhangwagen wordt gebruikt voor het vervoeren van een gehuurde machine uit ons gamma!
Productomschrijving
Zeefnet met een maasopening van 20 x 20 mm voor het zeven van o.a. grond met stenen.
Het zeefdek is verend opgesteld en wordt elektrisch aangedreven via de voorstortplaat, bevestigd bovenop de machine. Het zeefdek zelf is voorzien van 1 dek waaruit in totaal 2 fracties kunnen worden gehaald. De grove fractie valt aan de voorkant van de machine. De fijne fractie valt onder de machine (of kan met een transportband afgevoerd worden).
Efficiënt zeven van grond met een zeefnet maasopening 20 mm
Dit zeefnet met maasopening van 20 mm is ontworpen voor wie op zoek is naar een robuust en betrouwbaar filterrooster bij het zeven van grond op werven, renovatieprojecten of bij evenemententerreinen. Dankzij de gestandaardiseerde afmetingen laat het zich eenvoudig integreren in verschillende types grondzeef machines, waardoor stenen en grove fracties effectief gescheiden worden van het fijne materiaal.
Het doordachte ontwerp en de stevige uitvoering garanderen een lange levensduur, ook bij intensief gebruik in veeleisende omstandigheden. De vierkante maasstructuur van het net zorgt voor een consistente en gecontroleerde doorlaat, zodat de zeef efficiënt blijft functioneren, zelfs bij variabele grondsoorten of vochtigheid.
Met deze oplossing kunnen aannemers en terreinbeheerders snel inspelen op wisselende volumes, zonder tijd te verliezen aan omslachtrijke handmatige sortering. Het zeefnet is uitermate geschikt voor tijdelijk gebruik; daarom kunt u dit filterrooster gemakkelijk huren voor korte of langere projecten, afhankelijk van de noden op het terrein.
Veiligheid en werkcomfort zijn verzekerd door het stabiele en goed aansluitende frame. Het wisselen of reinigen van het zeefnet verloopt vlot, waardoor stilstand tot een minimum beperkt blijft. Zo blijft de uitvoering van grondwerken en het beheer van materialen op de site altijd onder controle, met minimale risico’s en maximale efficiëntie.
Technische specificaties
- Maasopening: 20 x 20 mm
- Aantal dekken: 1 (twee fracties mogelijk)
- Aandrijving: elektrisch, via de voorstortplaat
- Uitvoer: grove fractie vooraan, fijne fractie onderaan of via transportband
- SKU: GRDI0102
Veelgestelde vragen FAQ
Is het zeefnet geschikt voor het zeven van grond met stenen?
Ja, dit zeefnet is ontworpen voor het zeven van onder andere grond met stenen, dankzij de maasopening van 20 x 20 mm.
Hoe werkt de afvoer van het gezeefde materiaal?
De grove fractie valt vooraan uit de machine, terwijl de fijne fractie onder de machine terechtkomt of via een transportband kan worden afgevoerd.
Kan ik het zeefnet huren voor een korte periode?
Het zeefnet met maasopening 20 mm is beschikbaar voor verhuur per dag, week of vier weken, waardoor flexibiliteit voor korte projecten is gegarandeerd.
Hoe een product huren
Stap 1: Kies een datum
Stap 2: Klik op Bereken Prijs
Stap 3: Toevoegen aan winkelwagen
Huurperiode
De prijscalculator houdt géén rekening met ons weekendtarief waarbij u voordeliger huurt. Huurt u maximaal 24 uur, dan betaalt u slechts één dag huur en geen twee dagen zoals bij de meeste machineverhuurbedrijven.
De einddatum is een indicatie, u dient het gehuurde materieel nog wel definitief af te melden voor retour.
Langer dan 2 maanden huren? Contacteer ons voor een offerte op maat.
Als het totaal van uw verhuurartikels minder dan €125 bedraagt, geldt een administratietoeslag van €4 per verhuurcontract.
Al onze prijzen zijn exclusief BTW, machinebreukregeling, slijtages, verbruiksgoederen eventueel brandstofverbruik. Prijzen onder voorbehoud van drukfouten.
De prijscalculator houdt géén rekening met ons weekendtarief waarbij u voordeliger huurt. Huurt u maximaal 24 uur, dan betaalt u slechts één dag huur en geen twee dagen zoals bij de meeste machineverhuurbedrijven.
Product delen:
Aanbevolen accessoires
Prijs per dag: 109.00
Prijs per week: 273.00
Prijs per 4 weken: 819.00
Merk: FleXiever
Type: Mini Screener
Vermogen: 0,52 kW
Uitkiephoogte: 1,32 m - 1,50 m
Afmetingen (LxBxH): 238,7 x 130,2 x 150 cm
Gewicht: 210 kg
Huur vanaf €1,00
Prijs per dag: 12.50
Prijs per week: 30.00
Prijs per 4 weken: 90.00
Huur vanaf €1,00
Prijs per dag: 12.50
Prijs per week: 30.00
Prijs per 4 weken: 90.00
Huur vanaf €1,00

Stap 01
Selecteer in het huren overzicht de categorie van uw keuze en vind eenvoudig uw machine of gereedschap. Of gebruik de zoekfunctie om snel het gewenste toestel te vinden.


Stap 02
Bereken in enkele klikken online uw huurtarief en reserveer het toestel. Nog vragen? Contacteer ons en wij zoeken samen naar het juiste toestel.


Stap 03
Wij leveren de machine op uw werf, project of u komt deze zelf ophalen in onze verhuurwinkel in Deurne of Sint-Niklaas.
Nog vragen over de machine?
Stel ze hier!

Lopende rekening
Regelmatige klanten kunnen een "lopende rekening" aanvragen. Ze betalen geen waarborg bij het ondertekenen van een huurcontract en genieten een betalingstermijn voor de betaling van onze facturen.
Een rekening online openen is eenvoudig en gaat snel. Binnen 2 minuten vraagt u uw zakelijke rekening aan.






