
Zeefnet maasopening 10 mm
Prijs per dag12.50
Prijs per week30.00
Prijs per 4 weken90.00



Draag werkhandschoenen




50% korting op het huurtarief indien de aanhangwagen wordt gebruikt voor het vervoeren van een gehuurde machine uit ons gamma!
Productomschrijving
Zeefnet met een maasopening van 10 x 10 mm voor het zeven van o.a. teelaarde.
Het zeefdek is verend opgesteld en wordt elektrisch aangedreven via de voorstortplaat, bevestigd bovenop de machine. Het zeefdek zelf is voorzien van 1 dek waaruit in totaal 2 fracties kunnen worden gehaald. De grove fractie valt aan de voorkant van de machine. De fijne fractie valt onder de machine (of kan met een transportband afgevoerd worden).
Praktisch zeefdoek met 10 mm maasopening voor professioneel gebruik
Het zeefdoek met een maasopening van 10 mm is ontwikkeld voor betrouwbare scheiding van grondstoffen op werven, bouwsites en bij grootschalige tuinprojecten. Dit zeefnet typeert zich door een robuuste constructie en is afgestemd op intensief gebruik met zeefmachines voor teelaarde en andere bulkstromen. U haalt gericht fijne fracties uit diverse materialen, zonder compromissen qua efficiëntie of veiligheid.
Het zeefdoek sluit naadloos aan bij bouwmaterieel verhuur en is inzetbaar als vervangingsdeel of uitbreiding bij bestaande zeefinstallaties. De 10 mm maas past bij taken waar een duidelijke sortering tussen grove en fijne componenten zo cruciaal is. Denk aan het zeven van teelaarde, compost of granulaten in omstandigheden waar een voorspelbare uitkomst telt.
Het gebruiksgemak en de compatibiliteit met gangbare zeefmachines bieden u flexibiliteit en snelheid, zowel bij dagelijks gebruik als bij projectmatige opdrachten. Dankzij de doordachte ontwerpkeuze is het doek eenvoudig te monteren en te onderhouden, wat de stilstandtijd op uw werf beperkt. Het resultaat is een controleerbare, nette output die direct aansluit bij Belgische praktijkomstandigheden, waar robuustheid en betrouwbaarheid primeren.
Voor aannemers, tuinaannemers en organisatoren van terrein- of eventaanleg biedt deze zeefoplossing een aantoonbare meerwaarde. Het product is specifiek geselecteerd om te beantwoorden aan de eisen van professionele gebruikers die rekenen op degelijk bouwmaterieel.
Technische specificaties
- Maasopening: 10 x 10 mm
- Aandrijving: elektrisch via voorstortplaat
- Opstelling: verend geplaatst zeefdek
- Aantal fracties: 2 (1 dek)
- Toepassing: zeven van teelaarde
Veelgestelde vragen FAQ
Waarvoor is het zeefnet met maasopening 10 mm het meest geschikt?
Dit zeefnet is specifiek ontworpen voor het zeven van teelaarde en soortgelijke toepassingen waar fijne scheiding van materiaal vereist is.
Hoe wordt het zeefnet aangedreven en geïntegreerd op de werf?
Het zeefnet is elektrisch aangedreven via de voorstortplaat en wordt verend op een zeefmachine geplaatst. Dit garandeert een stabiele werking en efficiënte materiaalverwerking.
Welke fracties kan ik met het zeefnet selecteren?
Met het zeefdoek met 10 mm mazen kan u in één cyclus twee fracties uitzeven: een grove fractie die vooraan uit de machine valt en een fijne fractie die onderaan terechtkomt.
Hoe een product huren
Stap 1: Kies een datum
Stap 2: Klik op Bereken Prijs
Stap 3: Toevoegen aan winkelwagen
Huurperiode
De prijscalculator houdt géén rekening met ons weekendtarief waarbij u voordeliger huurt. Huurt u maximaal 24 uur, dan betaalt u slechts één dag huur en geen twee dagen zoals bij de meeste machineverhuurbedrijven.
De einddatum is een indicatie, u dient het gehuurde materieel nog wel definitief af te melden voor retour.
Langer dan 2 maanden huren? Contacteer ons voor een offerte op maat.
Als het totaal van uw verhuurartikels minder dan €125 bedraagt, geldt een administratietoeslag van €4 per verhuurcontract.
Al onze prijzen zijn exclusief BTW, machinebreukregeling, slijtages, verbruiksgoederen eventueel brandstofverbruik. Prijzen onder voorbehoud van drukfouten.
De prijscalculator houdt géén rekening met ons weekendtarief waarbij u voordeliger huurt. Huurt u maximaal 24 uur, dan betaalt u slechts één dag huur en geen twee dagen zoals bij de meeste machineverhuurbedrijven.
Product delen:
Aanbevolen accessoires
Prijs per dag: 109.00
Prijs per week: 273.00
Prijs per 4 weken: 819.00
Merk: FleXiever
Type: Mini Screener
Vermogen: 0,52 kW
Uitkiephoogte: 1,32 m - 1,50 m
Afmetingen (LxBxH): 238,7 x 130,2 x 150 cm
Gewicht: 210 kg
Huur vanaf €1,00
Prijs per dag: 12.50
Prijs per week: 30.00
Prijs per 4 weken: 90.00
Huur vanaf €1,00
Prijs per dag: 12.50
Prijs per week: 30.00
Prijs per 4 weken: 90.00
Huur vanaf €1,00

Stap 01
Selecteer in het huren overzicht de categorie van uw keuze en vind eenvoudig uw machine of gereedschap. Of gebruik de zoekfunctie om snel het gewenste toestel te vinden.


Stap 02
Bereken in enkele klikken online uw huurtarief en reserveer het toestel. Nog vragen? Contacteer ons en wij zoeken samen naar het juiste toestel.


Stap 03
Wij leveren de machine op uw werf, project of u komt deze zelf ophalen in onze verhuurwinkel in Deurne of Sint-Niklaas.
Nog vragen over de machine?
Stel ze hier!

Lopende rekening
Regelmatige klanten kunnen een "lopende rekening" aanvragen. Ze betalen geen waarborg bij het ondertekenen van een huurcontract en genieten een betalingstermijn voor de betaling van onze facturen.
Een rekening online openen is eenvoudig en gaat snel. Binnen 2 minuten vraagt u uw zakelijke rekening aan.






